ЧЕРГОВА НАГОРОДА

Директора Івано-Франківського хлібокомбінату Світлану Криворучко визнано керівницею року згідно рейтингу “Людина року” за версією провідного Інтернет-видання galka.if.ua

Найбільшим хлібопекарським підприємством на Прикарпатті Світлана Миронівна Криворучко керує вже десять років. За цей час «Івано-Франківський хлібокомбінат» у кілька разів збільшив асортимент продукції і пройшов повну та глибоку модернізацію виробництва.
«Всі ці роки ми постійно щось оновлюємо: асортимент продукції, начинки, виробниче обладнання, автопарк. За десять років провели реконструкцію підприємства, встановили сучасне європейське обладнання з мінімальним втручанням людини, чим зменшили людський фактор щодо якості продукції. У нас автоматичне зважування, замішування тіста, пакування», – розповідає директор.
У 2017 на заводі впровадили великий проект – закупили і змонтували установку охолодження і порізки щойно випечених батонів. Також ввели в дію систему формування і розподілу заявок на продукцію, це пришвидшило час відвантаження продукції. Оновили автопарк. Отримали сертифікат системи управління безпекою харчових продуктів (НАССР). «Тепер наша продукція не просто безпечна, як ми завжди говорили, але вона вже відповідає тим стантадртам, які є в Європі. Не кожне підприємство в Україні може похвалитися такою високою планкою», – додає Світлана Миронівна. Щодня «Івано-Франківський хлібокомбінат» виготовляє понад 50 тонн свіжої і смачної продукції.
«Найбільше досягнення – стабільний колектив. Ми знайшли можливість підвищити зарплату і мінімізувати плинність кадрів. Запорука успіху будь-якого підприємства в першу чергу – віддані і кваліфіковані кадри, які є досвідченими та віддаються роботі», – підсумовує Світлана Криворучко.

Дізнавайтеся про новини від “Івано-Франківського хлібокомбінату” першими!!!

ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат»
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 17

e-mail: kalachif@hlebinvest.com.ua

Приймальня -------------------- (0342) 78-44-10
Відділ збуту  -------------------- (0342) 78-44-67
Контрольно-виробнича
лабораторія  -------------------- (0342) 78-44-41