ПРО КОМПАНІЮ

Товариство з додатковою відповідальністю “Івано-Франківський хлібокомбінат” – одне з найбільших підприємств Прикарпаття, лідер в Івано-Франківській області по виробництву хлібобулочних виробів.  Основною діяльністю заводу є виробництво та реалізація хлібобулочних і кондитерських виробів під торговою маркою «Цархліб». Підприємство входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.

Івано-Франківський хлібокомбінат оснащений сучасними технологічними лініями з виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів.

Щоденно виробляється близько 50 т продукції.

Асортимент налічує понад 80 найменувань продукції.

Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини, напівфабрикатів, готової продукції, а також контроль за дотриманням встановлених параметрів технологічного процесу.

Дотримуються традиційні технології випікання без застосування покращувачів та добавок.

Мережа фірмової торгівлі налічує власні 64 точки продажу.

Автопарк підприємства складає 90 автомобілів.

Спеціалісти підприємства постійно освоюють випуск нових сортів хліба, булочних та кондитерських виробів.

Завдяки дотриманню традиційної технології і застосуванню нового високопродуктивного обладнання, немає необхідності в використанні консервантів та покращувачів смаку. Хліб випікається за старовинними рецептами, опарним способом, в його склад входять корисні речовини, вітаміни і мінерали. Продукція Івано-Франківського хлібокомбінату несе в собі дух справжнього хліба, виготовленого з любов’ю до людей.

Дізнавайтеся про новини від “Івано-Франківського хлібокомбінату” першими!!!

ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат»
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Петлюри, 17

e-mail: kalachif@hlebinvest.com.ua

Приймальня -------------------- (0342) 78-44-10
Відділ збуту  -------------------- (0342) 78-44-67
Контрольно-виробнича
лабораторія  -------------------- (0342) 78-44-41